רפואת שיניים קוסמטית          
 

​ציפוי חרסינה
 מעניק פתרון אסתטי לשיניים בעלות פגמים שונים, כמו למשל שיניים שמשחירות כתוצאה מחבלה או שחיקה, שיניים עקומות שלא מצריכות טיפול אורתודנטי, שיניים שאינן אחידות באורך, סגירת רווחים וכן הלאה.
 
ציפוי חרסינה
 הוא למעשה קליפה העשויה מחרסינה דקה, המיוצרת במעבדת שיניים.

תהליך של ציפוי חרסינה לשיניים נערך בשני שלבים: השלב הראשון הוא השחזת השיניים. בשלב זה, משחיזים שכבה דקה מאד של בין 0.5 לבין 0.8 מ"מ מהשיניים. ההשחזה היא כה עדינה לכן עדיין נותרים בשכבת האמייל ולא חודרים לשכבת הדנטין שהיא שכבה פנימית יותר, כל זאת בניגוד להשחזה לקראת כתר, שבה משחיזים 1.5 עד 2 מ"מ.
 
השלב השני בתהליך של ציפוי חרסינה הוא שלב ההדבקה. ההדבקה מתבצעת באופן מקצועי והיא משלימה את אותה שכבת השן שהושחזה, כך שיוצרים שן בצבע ובצורה הרצויה והמתאימה ביותר.

שלב ההדבקה ציפוי חרסינה  של השן מתבצע אך ורק על גבי קדמת השיניים ובחלק החיצוני בלבד, מה שמאפשר המשך תחזוקה וטיפול רגיל כבשל שיניים רגילות ובריאות.
 
ציפוי חרסינה
 וציפוי שיניים הוא תהליך עדין מאד ולכן יש חשיבות גבוהה לביצוע איכותי ומדויק של הטיפול.
רופא השיניים המטפל והמעבדה המבצעת צריכים להיות בעלי ניסיון עשיר, מיומנות ויכולות אומנותיות ויתר על כן, גם לקיים שיתוף פעולה תמידי על מנת להצליח בתהליך כולו ולהביא לתוצאות הטובות ביותר.
 
חשוב לבצע בחירה קפדנית ומשכילה של מרפאת ומעבדת השיניים, כאשר אתם מתעניינים  ב ציפוי חרסינה, כמו גם לבצע הדמיה לפני תהליך ההשחזה של השיניים כדי לראות מה תהיינה התוצאות.

הטיפול של ציפוי חרסינה הוא אחד הטיפולים המבוקשים בעולם, זאת הן בשל התוצאות המדהימות של הטיפול והן עקב עליית המודעות למראה שיניים אסתטיות ויפות.
 
עוד על ציפוי חרסינה קראו באתר וראו דוגמאות של לפני ואחרי

סוגי ציפוי חרסינה

אילו סוגי ציפויים קיימים? קיימים שני סוגים עיקריים של ציפויי חרסינה. הסוג הראשון הינו Laminate Veneers. ציפוי זה עשוי מחרסינה ונבנה על ידי טכנאי אומן. ציפוי זה מותאם בצורה ובצבע, כדי ליצור מראה אחיד

רפואה קוסמטית בהרצליה

אחד מהטרנדים הבולטים בתחום אסטטיקת השיניים, הינו לא ספק ציפוי חרסינה מי אינו מעוניין בשיניים מבהיקות וישרות? אחת השיטות הנפוצות והעדכניות ביותר, הינה שיטת ציפוי החרסינה

רפואה קוסמטית במרכז

טכנולוגיות דיגיטליות שונות בתחום אסטטיקה של השיניים וציפוי חרסינה במרכז

הלבנת שיניים למעשנים

למעשנים שבינינו העניין רגיש יותר. כתמי הניקוטין מהר מאוד הופכים את השיניים לצהובות,מקלים על החיידקים ליצור פלאק ואבנית ומונעים מהמעשנים מלחייך בפה מלא.

ציפוי חרסינה ברעננה

שלב ההדבקה ציפוי חרסינה של השן מתבצע אך ורק על גבי קדמת השיניים ובחלק החיצוני בלבד, מה שמאפשר המשך תחזוקה וטיפול רגיל כבשל שיניים רגילות ובריאות.

רפואה קוסמטית ברעננה

ש לציין שכציפוי חרסינה, מתאים לכל שכבת גיל וציפוי זה למעשה, מתאים לשיניים שבורות, סדקים בשיניים, רווחים ושיניים שיש בהן כתמים ציפוי זה מתאים במיוחד למטופלים בעלי נתוני השיניים הבאים

מומחה לציפוי חרסינה במרכז

כלל חשוב בנוגע לציפויי שיניים בחרסינה הוא לבחור רופא מטפל שמיומן

רפואת שיניים קוסמטית

רפואת שיניים קוסמטית טיפולי שיניים קוסמטיים יכולים לשנות את החיים שלכם מפה לפה. ציפוי חרסינה לשיניים מעניק לובן, בהירות, חיוך נקי ואסתטי מגביר את תחושת הביטחון העצמי שלנו ומהווה צעד חשוב בדרך לאושר של

רופא שיניים מומחה לציפוי חרסינה

ציפוי חרסינה מעניק פתרון אסתטי לשיניים בעלות פגמים שונים, כמו למשל שיניים שמשחירות כתוצאה מחבלה או שחיקה, שיניים עקומות שלא מצריכות טיפול אורתודנטי, שיניים שאינן אחידות באורך, סגירת רווחים וכן הלאה.

רפואת שיניים קוסמטית

אחד מהטרנדים הבולטים בתחום אסטטיקת השיניים, הינו לא ספק ציפוי חרסינה מי אינו מעוניין בשיניים מבהיקות וישרות? אחת השיטות הנפוצות והעדכניות ביותר, הינה שיטת ציפוי החרסינה

ציפוי חרסינה ברעננה

ציפוי חרסינה ברעננה - מי אינו מעוניין בשיניים מבהיקות וישרות? אחת השיטות הנפוצות והעדכניות ביותר, הינה שיטת ציפוי החרסינה