רופא שיניים ברעננה          
 
רופא שיניים ברעננה

במידה ואתם מתגוררים ברעננה וסובלים משיניים כואבות, חניכיים מודלקות או חורים, כדאי להגיע לרופא שיניים ברעננה המומחה בתחום השיניים. ישנם שתי דרכים עיקריות להשיג רופא שיניים ברעננה שהינו מקצועי וטוב, הראשונה – היא לפנות לידידים, מכרים ושכנים על מנת לקבל המלצות וחוות דעת.

השנייה- לפנות לעיתונים או לרשת האינטרנט על מנת לבדוק מיהו רופא השיניים המומלץ ביותר. חשוב לדעת, שבריאות השיניים שלכם היא עניין חשוב מאוד וכלל לא כדאי לשחק בזה, לכן בנוסף לעצות אלו ריכזנו עבורכם במאמר זה את הטיפים הבאים שיסייעו לכם למצוא
רופא שיניים ברעננה שהינו איכותי:
  1. ניסיון ומידת ההתמחות – בטיפולי שיניים, וברפואה בכלל, הניסיון שהרופאים הספיקו לצבור יקבע את איכותם. רופאים המומחים ברפואת שיניים מתמחים במגוון סוגי טיפולים וודאי תוכלו למצוא אצלם את הטיפול המתאים לכם ביותר.
     
  2. ניקיון וסטריליות – מרפאת שיניים חייבת להיות מקום סטרילי ונקי משום שרופאי השיניים משתמשים במהלך עבודתם בציוד העובר מפה לפה ועקב חוסר זהירות – עלולים לגרום חלילה למחלות. כדאי לוודא קודם הביקור במרפאה פרט חשוב זה.
     
  3. איכות הטיפולים ועלותם – מרפאות השיניים השונות מציעות טיפולים רבים במחירים מגוונים, וודאו שהטיפולים מתבצעים במיומנות רבה (ניתן לשאול לקוחות הממליצים על המרפאה), וודאו שהמחירים לא גבוהים מדי או נמוכים מדי אלא מתאימים למחירים הרגילים בשוק.
סוגי מרפאות שיניים

בשוק ישנם סוגים רבים אף למרפאות השיניים. ישנו רופא שיניים ברעננה שמקבל דרך קופת החולים ויש רופא שיניים המקבל במרפאה פרטית.

חשוב לזכור, שבמרפאה פרטית הטיפול אומנם נחשב הרבה יותר יקר, אבל בדרך כלל המרפאה מעסיקה רופאי שיניים מצוינים מן השורה הראשונה, פרט שבמרפאות השיניים של קופות החולים די נפגע. קופת החולים מקציבה במסגרת סל הבריאות מספר מוקצב של רופאים במרפאה, וממילא – זמן הטיפול שיש לכל מטופל מתקצר.

גם מרפאת שיניים פרטית וגם מרפאת שיניים המסונפת לקופת חולים כדאי לבדוק על פי הפרמטרים שצוינו למעלה. בכל אופן, חשוב לא להזניח את הטיפול בשיניים ולטפל בעת הצורך על ידי רופא מומחה.

עוד על ד"ר שמואל טנצר רופא שיניים ברעננה