רופא שיניים בהרצליה– הקשר בין שיניים בריאות לאסתטיקה

שיניים יפות וזוהרות נחשבות בעולם המערבי לסמל של בריאות. אנו נולדים עם שיניים לבנות ויפות, אך במשך השנים משנות השיניים את צבען בשל סיבות רבות כמו עישון, שתיית קפה, תזונה לא בריאה ועוד. אם גם אתם מתביישים לחייך, אם השיניים שלכם עקומות או בעלות רווחים, ד"ר שמואל טנצר, רופא שיניים בהרצליה יכול לעזור לכם!
טיפולי שיניים אסתטיים  רופא שיניים בהרצליה – שלושה דברים שחשוב לדעת
שיניים אסתטיות הם כרטיס הביקור של כל אחד, הן מאפשרות חיוך זוהר וכובש לבבות ותורמות לביטחון העצמי, אך למראה האסתטי של השיניים יש חשיבות גם מבחינה בריאותית.
שיניים עקומות, צפופות או עם רווחים עלולות לגרום לבעיות רבות. בשל המבנה הלקוי שלהן, קשה יותר לשמור על היגיינת הפה. בעיות היגיינה עלולות לגרום למחלות רבות כמו עששת, מחלת חניכיים, ריקבון בשיניים ועוד.
מנח בלתי תקין של הלסתות או סגירה לא טובה של הלסתות פוגעת בתפקוד הלסת ועלולה לגרום לבעיות במערכת העיכול. כאשר מבנה השיניים לא תקין, קשה ללעוס ולרסק היטב את האוכל, זה עלול להכביד על מערכת העיכול ובמקרים רבים גם לגרום לבעיות רפואיות בדרכי העיכול.
שיניים עקומות וצפופות עלולות לגרום לשיבוש ההגייה, לדיבור בלתי מובן ולכאבי ראש מתמשכים.

רופא שיניים בהרצליה טיפולי שיניים אסתטיים  רופא שיניים בהרצליה– מהם הטיפולים הנפוצים
הלבנת שיניים מקצועית תעשה פלאים לשיניים צהובות ומוכתמות. יש שיטות שונות של הלבנת שיניים, רופא שיניים בהרצליה מקצועי ידע לבחור לכל מטופל באופן אישי את שיטת ההלבנה המתאימה בהתאם למצב השיניים.
ציפוי שיניים ע"י רופא שיניים בהרצליה מיומן  הוא טיפול שבו מדביק הרופא עלי חרסינה דקים לקדמת השן. ציפוי השיניים מומלץ במקרים שבהם הלבנת שיניים אינה עוזרת או במקרים שבהם אפשר להסתיר פגמים בשיניים כמו רווחים בין השיניים, שבר בשן  ועוד. כדי להדביק את עלי החרסינה הדקים צריך לשייף קצת את השן הטבעית כדי לפנות מקום לעלה הדק. רק
רופא שיניים בהרצליה מיומן ובעל ניסיון ידי לבצע ציפוי שיניים בדייקנות ובמקצועיות.
איחוי שיניים הוא טיפול המתבצע כאשר קיים צורך בתיקון קל במבנה השיניים. במהלך הטיפול מרכיבים על השן חומר מיוחד הנקרא "שרף מורכב". כאשר חושפים את החומר לאור הוא מתקשה. איחוי שיניים מאפשר לטפל בשברים קטנים בשיניים, ברווחים קלים בין השיניים, בצבע לא אחיד של השיניים ועוד פגמים קלים שאינם מצריכים טיפול מורכב ומסובך. איחוי שיניים אפשר לבצע בכלל גיל, גם למטופלים מבוגרים וגם לילדים.
רוצים שיניים בריאות ויפות? ד"ר שמואל טנצר ,
רופא שיניים בהרצליה , מחכה לכם, מומלץ להגיע אליו גם מרחוק.
 
רופא שיניים ברעננה