ציפוי חרסינה

ציפוי חרסינה לשיניים

טיפולי שיניים קוסמטיים יכולים לשנות את החיים שלכם מפה לפה. ציפוי חרסינה לשיניים מעניק לובן, בהירות, חיוך נקי ואסתטי מגביר את תחושת הביטחון העצמי שלנו ומהווה צעד חשוב בדרך לאושר שלנו

ציפוי חרסינה לשיניים הוא חלק מטיפולי שיניים קוסמטיים שיכולים להעניק לכם חיוך מושלם. ציפוי החרסינה מתבצע במספר שלבים על ידי רופא שיניים מומחה לטיפולי שיניים קוסמטיים. שימוש בחומרים איכותיים וטכנולוגיה מתקדמת מאפשרת כיום להגיע למראה שיניים לבנות ומבריקות, להיפטר מכתמים על השן ומנזקים אחרים.

הביטחון העצמי נובע מתחושת שלימות גם עם המראה החיצוני. עישון, טיפול לקוי בשיניים, מאכלים עתירי שומן וסוכר, צחצוח לא נכון או מבנה שן גנטי יכול לגרום למראה שיניים צהובות  ולגרום נזקים אסתטיים המשפיעים על תחושת הביטחון העצמי. ציפוי חרסינה לשיניים מאפשר לחייך בצורה נוחה ומחזיר את תחושת השלמות עם המראה החיצוני.

רופא מומחה בעל ניסיון בטיפולי ציפוי חרסינה יגביר את הסיכויים שהתוצאה תהיה לשביעות רצונכם – אל תתפשרו!
 

אנשים רבים מביעים חשש מוצדק מטיפולי שיניים. טיפולי שיניים אינם תמיד נעימים ולרוב גוררים היסוס מצד המטופלים. יש לזכור כי טיפולי שיניים קוסמטיים מביאים לתוצאה ניכרת לעין המשתלמת למטופל.
או כמו המשפט הידוע "בשביל להיות יפה צריך לסבול". הסבל הניכר המתלווה לטיפולי השיניים הקוסמטיים מתמעט ביחס לתוצאה המושלמת של ציפוי חרסינה לשיניים.
 

כאשר בוחרים מרפאה לטיפולי שיניים קוסמטיים כדאי לבחון מספר מרפאות תחילה. בירור על הרופאים המטפלים, בעיקר רופאים המתמחים בטיפולי שיניים קוסמטיים על ידי ציפוי חרסינה יבטיחו תוצאות טובות יותר לטיפול. שביעות רצונכם מהטיפול תלויה במידת מומחיותו של הרופא. ככל שהרופא מקצועי יותר הוא יוכל להמליץ לכם על ציפוי חרסינה מחומרים המתאימים לכם, ישתמש בחומרים איכותיים וידידותיים לשן ויבצע את העבודה במיומנות וניסיון.

ענף הקוסמטיקה לרוב הוא ענף עסקי פרטי. תוכלו למצוא מרפאות פרטיות רבות המתמחות בטיפולי שיניים קוסמטיים. יכול להיות שגם דרך קופות החולים יינתנו שירותים אלו במחירים שונים. כדאי לבצע סקר מקדים לפני שבוחרים מרפאה ורופא מטפל.

הירשמו לפגישות ייעוץ וקראו המלצות של מטופלים, אם מתאפשר לכם שוחחו עם מטופלים שעברו טיפול ציפוי חרסינה לשיניים ושקלו את האפשרויות שלכם.
 

                             
ציפוי חרסינה מעניקים פתרון אסתטי לשיניים בעלות פגמים שונים,
כמו למשל שיניים שמשחירות כתוצאה מחבלה או שחיקה, שיניים עקומות
שלא מצריכות טיפול אורתודנטי, שיניים שאינן אחידות באורך, סגירת רווחים וכן הלאה. המשך