ציפוי חרסינה

ציפוי חרסינה – לשיניים יפות במיוחד!
ציפוי חרסינה לשיניים הוא טיפול ייחודי, אשר נועד ליצור לשיניים מראה אחיד, לבן ובוהק. ציפוי חרסינה הוא תהליך פשוט, אך מחייב מיומנות על מנת שהתוצאה תהיה מושלמת.

ציפוי חרסינה
ציפוי חרסינה הוא צהליך שבו מצפים את השיניים בציפוי דק מאד של חרסינה, בערך בין שליש מילימטר לחצי מילימטר. הציפוי לא נועד לחזק את השן או לשפר את בריאותה, אלא רק ליצור לה מראה נאה יותר. התהליך של ציפוי חרסינה כולל השחזה מינימלית של השן, על מנת ליצור משטח חלק להדבקת הציפוי, ולאחר מכן לקיחת הטבעה של תבנית השיניים, על מנת ליצור את הציפוי בגודל ובצורה המדויקים. בשלב הבא, לאחר שהציפוי מוכן על ידי טכנאי מנוסה, מודבק הציפוי על השיניים. גוון הציפוי משתנה מאדם לאדם, ולרוב מתאימים אותו לגוון השיניים הטבעי של המטופל.

למי מתאים לבצע ציפוי חרסינה?
כל מי שיש לו שיניים בריאות יכול לבצע ציפוי חרסינה לשיניים. האנשים שמבצעים ציפוי חרסינה הם לרוב אנשים שהשיניים שלהם אמנם בריאות, אך אינן יפות, מסיבות שונות. במקרים אלה ציפוי חרסינה עשוי ליצור את המראה הנאה החסר להם. שיניים יכולות להיארות לא יפה, למרות בריאותן, במקרים רבים, כמו למשל: כאשר נוצרים פגמים על השיניים, כאשר השיניים שבורות במקומות מסוימים, כאשר יש רווחים בין השיניים, כאשר קצה השן אינו אחיד או מחוספס, וכן הלאה. כמו כן, הגוון של השיניים עלול להשתנות במהלך החיים, בעקבות מכה בשן, מחלות שונות ועוד.

כמו כן, נסיגת חניכיים אשר יוצרת חשיפה של שורשי השן, יכולה גם היא להיות מוסווית על ידי ציפוי חרסינה. ציפוי חרסינה מהווה פתרון יעיל לכל מי שמנסה להלבין את שיניו, אך אינו מצליח לעשות זאת בשיטות הלבנת השיניים הרגילות.

למי לא מתאים ציפוי חרסינה?
ציפוי חרסינה אינו מתאים למי שסובל מעששת מתקדמת, או למי שעבר טיפול שורש בשן. לאחר טיפול שורש מומלץ להתקין כתר חרסינה אשר ישלים את השן ויגן עליה, ולא להסתפק בציפוי חרסינה דקיק, אשר עלול להישבר בקלות יחסית.
 
הלבנת שיניים ברעננה